En güncel paylaşım sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güncel paylaşım sitesi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arda Avrupa'ya kapalı!..

YazarMesaj
furkyy1905

Arda Avrupa'ya kapalı!.. Empty
MesajKonu: Arda Avrupa'ya kapalı!..   Arda Avrupa'ya kapalı!.. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2007 1:25 pm

Sezon başında kiralık gittiği Vestel Manisa’dan evine dönen Arda Turan oynadığı futbolla herkesi büyülerken, Avrupalı birçok kulübün de büyüteci altına girdi. Genç yıldıza İngiltere’den sonra Alman kulüpleri de talip oldu. Borussia Dortmund yetkilileri, Galatasaray Kulübü’nün kapısını genç oyuncu için çaldı ama umduklarını bulamadı.
Başkan yardımcısı Adnan Polat, "Biz Arda’yı kimseye vermedik, Dortmund’da da vermeyeceğiz. Kendisinden büyük başarılar bekliyoruz. G.Saray’daki görevi henüz dolmadı. Hem bize, hem de kendisine kazanç sağlayacak zaman mutlaka gelecektir. O zaman da iki taraf mutlu olacaktır. Yurt dışına verdiğimizde de hep beraber gururlanacağız" diyerek genç yıldız hakkında son noktayı koydu.
Arda Turan gelen tekliflerin kendisini mutlu ettiğini belirtirken, "İlk hayalim olan G.Saray’da oynamayı gerçekleştirdim. Ben G.Saray forması altında Arda oldum. O yüzden de transferimde kulübümün çıkarını düşünürüm. Zaten sözleşmem sürüyor. G.Saray’ı çok iyi yerlere getirdikten sonra ayrılmak en büyük arzum" dedi.

Arda Avrupa'ya kapalı!..
1 sayfadaki 1 sayfası